Çarşamba, Ağustos 22, 2007

HOŞÇAKAL TÜRKİYE !

Tatilden nefis bir kare (İçmeler - Marmaris)

Yine gitme vakti geldi ! Bu defa tam da tatilin üstüne gidince aklım iyice buralarda kalıyor! Ama ilk kez gitmek için sabırsızlanıyorum. Bakü'deki evime gidip, düzenimi kurup, normal hayatıma dönmek istiyorum! Böyle 2 ayrı ev olunca, buradaki ev de esas yaşanan ev olmayınca, nedense bir türlü kendimi gerçek hayatımdaymışım gibi hissedemedim! Halbuki "esas evim" burası ama ! Neyse ancak yaşayanlar bilir ne demek istediğimi!

Bakü'ye gidince yapılacaklar:
  1. Bakü'deki Türk arkadaşlardan son havadisleri almak üzere derhal biraraya gelinecek

  2. Spora ve diyete başlanacak ve doğum kilolaları atılacak

  3. Yeniden mutfağa dönülerek bilimum denemelere başlanacak (ama onları kim yiyecek??)

  4. Dergi yazıları için araştırma yapılacak (süpriz!!)

  5. Pasta denemeleri ilk sırada, Bake Shop'tan (Burcu'dan) aldığım malzemeleri kullanmak için sabırsızlanıyorum!

  6. Bakü'de özellikle İngiliz ekipten Türk yemekleri ve pasta siparişi almayı düşünüyorum, bunun için İngilizce bir catering blogu mu açsam, internet sitesi mi yapsam düşünüp hemen harekete geçeceğim ! Tecrübeli arkadaşlar ne der?

  7. Blogumla daha çok ilgilenilecek ve biraz tazelik katılacak

  8. Minikler için yeni bir düzen kurulacak, özellikle bebek minik için Gina Ford düzeni oturtulmaya çalışılacak. Büyük miniğin yeni okuluna alışması için ter dökülecek!

  9. Tez zamanda Gürcistan'a gidip blogda tanıtılacak

......liste böyle uzayıp gidiyor ! Yapılacak çok iş var anlayacağınız ve de işte tam da bu yüzden artık dönmek istiyorum!

Bu defa harika bir sebeple geri geleceğim, tekrar yenge olacağım inşallah Aralık başı ve biz de doğuma geleceğiz.

Hoşçakal İstanbul, hoşçakal Türkiye ! Bu defa bana yine harika bir evlat daha verdi, Allah hepsini sağlıkla büyütmeyi nasip eder inşallah..

Bu süreçte bana destek olan, her türlü ihtiyacımızda hemen yardıma koşan sevgili aileme ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu zor süreci sayenizde çok rahat ve keyifle geçirdik, hepinize minettarız. Ayrıca canım arkadaşlarıma da, bu kısacık zamanda bile ne yapıp edip ziyaret ettikleri ya da bolca arayıp dertleşme keyfini yaşattıkları için çoook çok teşekkürler.

En yakın zamanda Bakü'ye bekliyoruz, ilk gelene promosyon yapmayı düşünüyoruz :)

Herkese sevgiler, Bakü'den görüşmek üzere!

7 yorum:

Müge dedi ki...

Ceylancım;
Burada olduğun sürece tanışma fırsatımız olamadı, inşallah bir dahaki gelişine..
Umarım listedekilerin hepsini gönlünce gerçekleştirirsin, bende seni buradan sıkı bir şekilde takip edeceğim:) Çok sevgiler, iyi yolculuklar.

Tijen dedi ki...

Sevgili Ceylan,
Allah kavuştursun ve evine hoşgeldin. Ah o Gürcistan'a gitmeyi ben de çok istiyordum bu sonbaharda ya yine gidemiyorum. Bakalım ne zaman??? İyi dinlenmeler!

SelServis dedi ki...

Ceylancım sana iyi yolculuklar dilerim. Senin planlarını okumak her zaman çok hoşuma gidiyor. Aynı şekilde her daim planlar yaptığımdan olsa gerek. İnşallah hepsini başarıyla yerine getirirsin. Bence site açmak daha etkili olur gibi. Yakında bende bu tip birşey yapacağım. Sevgiler..

Kirpikteki Gözyaşı dedi ki...

Demek uzuuun tatil bitti artık. Güle güle git! Yeni mamaları ve yeni projeleri merakla bekliyorum:) Öptüm:)

Sebla.

pelin dedi ki...

CEYLANCIĞIM
iyi yolculuklar,umöarım planlarını gönlünce gerçekleştirirsin.ne alaka diyeceksin ama geçen pazar günü seni rüyamda gördüm sevgiler

Yayla Sakızı dedi ki...

Ceylanim,sana butun kalbimle insallah butun dileklerin olur, projelerinin hepsini hayata gecirirsin diyorum.Hepinizi cok seviyorum Allaha emanet olun.Oraya gitmene Uluc`u diyete sokacaksin diye seviniyorum.Hepinizi opuyorum.

Nukhet dedi ki...

EH bir anlamda yuvana donduk demek ustelik bu sefer +1 sinizde. Umarim bu istediklarin hepsini iki afacan veletle yapmaya firsat bulursun. Ama bulursun bulursunda bir yardimci sart elbette. Cok kiskandim cok benim yerime de Elifle kaynat olur mu? Yani iki kat daha fazla gevezelik yapmak durumundasiniz simdi. Opuyorum