Cuma, Eylül 26, 2008

Acaba geri gelmenin bir yolu var mı??
Aradan kac ay geçti ve pek çok komşum benden ümidi kesti bile !

Ben de aslında ümidim kesmiş gibiydim ama hep içimden bir gün yazarım belki diye bekliyordum. Hic olmazsa 1-2 satir hayattamıyım değil miyim onu haber vereyim, sonra artik daha kisa kisa yazmaya başlayayım diyorum... olmaz mi??Bahar geçti yaz geçti neredeyse kış geldi ! Yani en azından bugünkü fırtına insana böyle hissettiriyor !


Mert 4 yaşında, Yigit de 15 aylık oldu bile ! Yaz ailesi olarak 2 oglanin, benim ve esimin dogumgünlerini yazın kutladık, kutlamalarin vazgeçilmezi olan kavun kafalar, Mert'in siparişi olan pastası bize eşlik etti...


Ama hepsi bu !!! Yani ben aylardır mutfaga herhalde 10 kere filan girebildim. Calışma hayatı ve 2 çocuktan geriye çok az bir vakit kalıyor ve onu da dinlenerek, son 1 aydir sabahlari yürüyerek geçiriyordum. Hem çalışıp hem 2 çocuk (üstelik de uykusuz cinsinden!!) sahibi olup hem de hobilerine devam edebilenlerin ellerinden öpmek lazım !
Aklimdaki plan artık kısa kısa yazmak, haber vermek, notlari aktarmak, resimleri, gezileri paylaşmak.
Başka türlü geri gelemeyecegim, halbuki ben blogumu, komşularımı, yazışmaları, paylaşmayı seviyorum!
Deneyelim bakalım başarabilecek miyim?

5 yorum:

Devletsah dedi ki...

Ne kadar özlemişim senden haber almayı... Kısa yaz ama yaz :)

Zehra dedi ki...

Ceylancim...oh..senden bir ses duymak ne güzel...tabiiki senden sürekli haber almak güzel olur ama yeterki iyi olun,gerisi bos.Seni cok iyi anliyorum, ev,is,cocuklar...zor,kolayliklar diliyorum,sevgiler

zehra

Idilmidil dedi ki...

selam ceylan

azeri yemekleri ararken senin sayfani buldum. Orta Asya da özellikle Baküde uzun seneler calistim ama yaklasik 7 senedir gitmedim, tabi özledimde.
Biliyorsun senin adin azeriler ve yanilmiyorsam ermenilerde maral:-) ve kizimin adini maral koymayi bile düsünmüstüm:)
sevgiler
naz

Uğur CAN dedi ki...

Çok memnun oldum yazmanıza bana bu kadarı da yeter
Sevgiler Uğur

Ceylan dedi ki...

Devletsah`cim deniyorum elimden geldigince. Kolay olmuyor, birseylerden caliyorum surekli vakitleri. Ya evden, ya cocuklardan ya da isten..bu yuzden bir sucluluk duygusu oluyor surekli!

Zehra`cim, cok tesekkur ederim. Bakalim ne kadar devam edecek??

Naz merhaba !Keske denk gelseymisiz Baku`de ne iyi olurdu ! Burada Ceylan`a Ceyran diyorlar ama anlami ayni. Maral da var sanirim. Ben de seviyorum adimi!! Simdi buralara gelsen cok sasirirsin o kadar degisdi ki ! Hadi gel !:)

Ugur, tesekkur ederim. Hemen iade-i ziyaret ile blogunda keyifli bir tur attim. Gorusmek uzere,sevgiler benden de !